previous pauseresume next

جام جهانی

ترین‌های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل / ژرمن‌ها تاریخ‌ساز شدند

پرونده بازیهای جام جهانی برزیل با قهرمانی تیم ملی آلمان بسته شد بر این اساس فیفا برترینهای جام بیستم را معرفی کرد. به گزارش از باشگاه خبرنگاران، تیم فوتبال آلمان بعد از ۲۴ سال در کشور برزیل در بازی فینال با برتری یک بر صفر مقابل آرژانتین توانست چهارمین بار فاتح جام جهانی شود.
 

مسی بهترین بازیکن جام بیستم شد

کاپیتان تیم ملی فوتبال آرژانتین به عنوان بهترین بازیکن جام جهانی معرفی شد. به گزارش از فارس، در پایان دیدار تیم‌های ملی آلمان و آرژانتین و پس از برد یک برصفر ژرمن‌ها در فینال جام جهانی ۲۰۱۴، لیونل مسی به عنوان بهترین بازیکن جام شناخته و معرفی شد.
 

 

نویر بهترین دروازه‌بان جام جهانی شد

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال آلمان به عنوان بهترین دروازه‌بان جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل انتخاب شد. به گزارش از فارس، در پایان جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل که تیم ملی آلمان به مقام قهرمانی رسید مانوئل نویر به عنوان بهترین دروازه‌بان جام انتخاب شد.
 

  

رودریگز آقای گل جام جهانی شد

ˈخامس رودریگزˈ مهاجم تیم ملی کلمبیا به عنوان آقای گل جام جهانی برزیل معرفی شد. به گزارش ایرنا، ˈخامس رودریگزˈ با شش گل زده به عنوان آقای گل جام جهانی لقب گرفت و جایزه کفش طلا را به خود اختصاص داد.

آلمان با گل دقیقه ۱۱۳ قهرمان جام جهانی شد

به گزارش از تسنیم، تیم‌های ملی آرژانتین و آلمان از ساعت ۲۳:۳۰ یکشنبه شب در ورزشگاه ماراکانای شهر ریودوژانیرو به مصاف هم رفتند تا فینال جام جهانی ۲۰۱۴ را برگزار کنند. این دیدار در پایان ۹۰ دقیقه بدون گل به پایان رسید و ماریو گوتسه با گلی که در دقیقه ۱۱۳ به ثمر رساند باعث شد آلمان یک بر صفر پیروز شود 

برزیل با شکست برابر هلند سوم هم نشد؛ پایان کار لاله‌ها با عنوان سومی

تیم ملی برزیل در دیدار رده‌بندی جام جهانی ۲۰۱۴ برابر هلند شکست خورد تا در خانه خود حتی از رسیدن به مقام سوم هم باز بماند.
 
 

جایزه ۸ میلیون دلاری فیفا به فدراسیون فوتبال

در پایان مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ هر کدام از ۳۲ تیم حاضر در برزیل بر حسب جایگاهی که کسب کرده‌اند، از فیفا پاداش مالی خود را دریافت خواهند کرد.

 

تقویم ورزشی

آغاز مرحله دوم مسابقات لیگ جهانی والیبال و آغاز پنجمین دوره مسابقات قهرمانی بسکتبال کاپ آسیا با رویارویی ایران و ژاپن مهم‌ترین اتفاق ورزشی امروز است.
 

 

بهترین بازیکنان جام تا نیمه نهایی / کروس در صدر

برترین های جام جهانی ۲۰۱۴ را تا نیمه نهایی اعلام کرد که براساس ان ˈتونی کروسˈ هافبک آلمان با ۹٫۹۷ امتیاز در بالاترین رتبه قرار گرفته است.
 

 

برنامه دیدار فینال و رده‌بندی جام بیستم

قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴ یکشنبه آینده مشخص خواهد شدبه گزارش از تسنیم، با پیروزی آرژانتین برابر هلند برنامه دیدار‌های رده‌بندی و فینال جام بیستم مشخص شد

صفحه‌ها

اشتراک در جام جهانی