previous pauseresume next

اخبار

چه کار کنیم تا سرطان نگیریم/ مصرف مداوم سبزیجات و دوری از دود

دکتر مهیار منصوری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: ضروری است مرتباً بررسی‌های غربالگری و پیش‌گیرانه را انجام دهید به خصوص در مورد سرطان‌های پستان و پروستات و روده بزرگ وسرویکس توصیه‌های مهمی وجود دارد.

استفاده از تاکسی‌های پرنده در فرودگاه فرانکفورت

به گزارش فارس، به نقل از نیواطلس، یک شرکت آلمانی قصد دارد با همکاری مسئولان فرودگاه فرانکفورت ایده استفاده از تاکسی‌های پرنده را در فرودگاه این شهر به مرحله اجرا درآورد.

مصاف پرسپولیس و پدیده با جنوبی‌ها

به گزارش تسنیم, رقابت‌های هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال امروز (پنجشنبه) با برگزاری دو دیدار در تهران و آبادان وارد هفته هجدهم می‌شود. روزی که تیم‌های بالانشین جدول رده‌بندی رقابت حساسی مقابل تیم‌های جنوبی خواهند داشت.

پیروزی دراماتیک بلژیک مقابل ژاپن با دو تعویض طلایی

به گزارش مشرق، دیدار تیم‌های ملی بلژیک و ژاپن از ساعت ۲۲و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه آرنا شهر روستوف آغاز شد که در پایان این دیدار دراماتیک با برتری ۳ بر ۲ بلژیک به پایان رسید.ژاپن در حالی این بازی را باخت که ۲-۰ جلو افتاده بود!

صعود برزیل با درخشش نیمار

به گزارش مشرق، تیم‌های ملی برزیل و مکزیک از ساعت ۱۸:۳۰ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه سامارا به قضاوت جانلوکا روکی ایتالیایی در چارچوب مرحله یک‌هشتم‌نهایی جام‌جهانی ۲۰۱۸ به مصاف هم رفتند که برزیل با برتری ۲  بر صفر برای هفتمین بار متوالی راهی یک‌چهارم‌نهایی این رقابت‌ها شد.

داوری فغانی نمایش هوش ایرانی‌هاست

سرویس ورزش مشرق – علیرضا فغانی با قضاوت دیدار تیم های آلمان - مکزیک، برزیل – صربستان  و آرژانتین - فرانسه در جام جهانی بیست و یکم مسابقات حساسی را سوت زد که یکطرف آن چهار قهرمان این رقابتها در میدان حضور داشتند

صعود دراماتیک کرواسی با شکست دانمارک در ضربات پنالتی

به گزارش مشرق، در دومین بازی از شب دوم مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، یکشنبه شب از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه نژنی نوگورود، تیم‌های ملی کرواسی صدرنشین گروه چهار و دانمارک تیم دوم گروه سوم به مصاف هم رفتند

روسیه با عبور از اسپانیا به جمع ۸ تیم صعود کرد

به گزارش مشرق، تیم‌های ملی فوتبال اسپانیا و روسیه از ساعت ۱۸:۳۰ امروز در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ با قضاوت بورن کوئپرس هلندی در ورزشگاه لوژنیکی به مصاف هم رفتند

اروگوئه با درخشش کاوانی پرتغال را حذف کرد/ رونالدو هم بعد از مسی با جام وداع کرد

به گزارش مشرق، تیم‌های ملی فوتبال اروگوئه و پرتغال از ساعت ۲۲:۳۰ شنبه شب در دومین بازی از مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به مصاف هم رفتند.

برد پر گل فرانسه برابر آرژانتین/ حذف مسی و یارانش با سوت فغانی

به گزارش مشرق، تیم‌های آرژانتین و فرانسه از مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیهاز ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه کازان آرنا به مصاف هم رفتند

صفحه‌ها

اشتراک در اخبار