previous pauseresume next

اخبار

پیروزی دراماتیک بلژیک مقابل ژاپن با دو تعویض طلایی

به گزارش مشرق، دیدار تیم‌های ملی بلژیک و ژاپن از ساعت ۲۲و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه آرنا شهر روستوف آغاز شد که در پایان این دیدار دراماتیک با برتری ۳ بر ۲ بلژیک به پایان رسید.ژاپن در حالی این بازی را باخت که ۲-۰ جلو افتاده بود!

صعود برزیل با درخشش نیمار

به گزارش مشرق، تیم‌های ملی برزیل و مکزیک از ساعت ۱۸:۳۰ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه سامارا به قضاوت جانلوکا روکی ایتالیایی در چارچوب مرحله یک‌هشتم‌نهایی جام‌جهانی ۲۰۱۸ به مصاف هم رفتند که برزیل با برتری ۲  بر صفر برای هفتمین بار متوالی راهی یک‌چهارم‌نهایی این رقابت‌ها شد.

داوری فغانی نمایش هوش ایرانی‌هاست

سرویس ورزش مشرق – علیرضا فغانی با قضاوت دیدار تیم های آلمان - مکزیک، برزیل – صربستان  و آرژانتین - فرانسه در جام جهانی بیست و یکم مسابقات حساسی را سوت زد که یکطرف آن چهار قهرمان این رقابتها در میدان حضور داشتند

صعود دراماتیک کرواسی با شکست دانمارک در ضربات پنالتی

به گزارش مشرق، در دومین بازی از شب دوم مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، یکشنبه شب از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه نژنی نوگورود، تیم‌های ملی کرواسی صدرنشین گروه چهار و دانمارک تیم دوم گروه سوم به مصاف هم رفتند

روسیه با عبور از اسپانیا به جمع ۸ تیم صعود کرد

به گزارش مشرق، تیم‌های ملی فوتبال اسپانیا و روسیه از ساعت ۱۸:۳۰ امروز در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ با قضاوت بورن کوئپرس هلندی در ورزشگاه لوژنیکی به مصاف هم رفتند

اروگوئه با درخشش کاوانی پرتغال را حذف کرد/ رونالدو هم بعد از مسی با جام وداع کرد

به گزارش مشرق، تیم‌های ملی فوتبال اروگوئه و پرتغال از ساعت ۲۲:۳۰ شنبه شب در دومین بازی از مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به مصاف هم رفتند.

برد پر گل فرانسه برابر آرژانتین/ حذف مسی و یارانش با سوت فغانی

به گزارش مشرق، تیم‌های آرژانتین و فرانسه از مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیهاز ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه کازان آرنا به مصاف هم رفتند

بیرانوند: «چطوری کریس؟» بعد از پنالتی یادم آمد!

زمانی که در دقیقه ۵۳ بازی ایران و پرتغال داور نقطه پنالتی را نشان داد و بیرانوند و رونالدو چشم در چشم شدند، خیلی از ما ایرانی‌ها ناخودآگاه به یاد جمله معروف «چطوری کریس؟» افتادیم.

سرمربی کره جنوبی: احساسات چندگانه‌ای نسبت به شکست آلمان دارم

به گزارش خبرگزاری مهر، کره جنوبی توانست در یک نتیجه عجیب آلمان ها را با نتیجه  ۲ بر صفر شکست داده و موجب حذف آنها از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شود.

یواخیم لو پس از حذف آلمان: شوکه هستم و نمی‌دانم چه بگویم

به گزارش خبرگزاری مهر، آلمان در یک اتفاق شگفت انگیز با شکست مقابل کره جنوبی از ادامه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باز ماند. آلمان ها در این بازی با نتیجه ۲ بر صفر شکست خوردند و سوئد با پیروزی مقابل مکزیک باعث حذف آنها شد.

صفحه‌ها

اشتراک در اخبار